AKTUALITY

PF 2024

Všem obchodním partnerům děkujeme za spolupráci v uplynulém roce a do toho nového přejeme hodně zdraví, štěstí a pohody!

Nové kotelny pro Pilu Javořice

Modernizací prochází jeden z největších zpracovatelů pilařské kulatiny ve střední Evropě. TTS eko zde staví 2 nové kotelny na dřevní biomasu s kotli 2x 8 MW.

Areál vojenského letiště v Prostějově je ekologičtější

V areálu leteckých kasáren v Prostějově proběhla ekologizace vytápění, kdy stávající uhelnou kotelnu nahradil moderní biomasový kotel o výkonu 2500 kW a záložní plynový kotel shodného výkonu.

Projekt Dešná u Dačic

Obec Dešná u Dačic provedla kompletní rekonstrukci systému CZT, v rámci které došlo k výměně podzemního potrubí, instalaci předávacích stanic a zejména rekonstrukci samotné kotelny na biomasu. TTS eko s.r.o. v tomto projektu zastřešila generální dodávku části kotelna (kotel s příslušenstvím, čištění spalin, stavební část, strojovna vody, elektroinstalace).

Město Bilopillya na Ukrajině je další město, které se zbavilo závislosti na plynu a přechází na místní paliva

Ve městě Bilopillya v oblasti Sumy na Ukrajině byla modernizována kotelna: byl instalován kotel VESKO-B české firmy TTS boilers o výkonu 2 MW. Slavnostní otevření zrekonstruované kotelny proběhlo v únoru tohoto roku, kotelna bude nově fungovat na dřevní biomasu a veškeré teplo bude dodávat městu.

Ve Dřítni se modernizuje kotelna na biomasu vč. SZT systému

Dříteň je střední obec v těsné blízkosti Jaderné elektrárny Temelín, kde žije přibližně 1600 obyvatel. Systém centrálního vytápění tam byl vybudován již v roce 2002, obec tehdy zrealizovala jeden z pilotních projektů centrální kotelny na spalování dřevní biomasy v ČR vůbec.

TTS se vrací na Ukrajinu

Začátkem roku 2020 byl podepsán kontrakt na dodávku kotle na biomasu pro východoukrajinské město Bilopillja.

Druhý kotel v Dukovanech v provozu

V březnu 2020 byly dokončeny veškeré montážní a stavební práce na realizaci druhého kotle na spalování dřevní biomasy na centrální kotelně v obci Dukovany.

Druhá etapa výstavby kotelny v Dukovanech

Začátkem roku 2019 byly započaty práce na realizaci II. etapy projektu výstavby kotelny na biomasu a teplofikace obce Dukovany.

Elektrofiltr pro kotelnu Bystřice n. Pernštejnem

Další z instalací systému odprášení tuhých látek ze spalin kotlů na spalování biomasy jsme dokončili na centrální kotelně v Bystřici nad Pernštejnem.